post

Sotva sme dosiahli Valentína, zatiaľ čo distribútori kostýmov z Hollywoodu Halloween hovoria o tom, aké sú najpredávanejšie kostýmy roku 2011. S Halloweenom bol hlásený najväčší predaj generujúci sviatky – druhý až po Vianoce – niet divu, že výrobcovia kostýmov a novín dostávajú skok na Halloweenské ozdoby a kostýmy tak skoro na začiatku roka.

Kostýmy na rok 2011 sú považované za desivejšie ako kedykoľvek predtým

Podľa marketingového manažéra Daniela Songa z “Leg Avenue” – výrobcu kostýmov L.A. – kostýmy halloweenský kostým v roku 2011 budú o niečo tmavšie a krvavejšie ako vo väčšine predchádzajúcich rokov. Song uvádza, že fascinácia filmového producenta Timom Burtonom z roku 2010 „Alice In Wonderland“ a nedávna upírska fascinácia divákov Twilight vyvolali dopyt po temnejších a gotických kostýmoch medzi spotrebiteľmi všetkých vekových skupín.

Sexy Halloween kostýmy a dospievajúce oblečenie

Hlavným zameraním výrobcov kostýmov v tomto roku je ponuka rozmanitosti. S sviatkami Halloweenu prichádza prílivová vlna žien, ktoré využívajú jeden deň v roku, kedy môžeme na verejnosti nosiť sexy a odhalujúce kostýmy. Kým sexuálne príťažlivosť a výstrižky sa zameriavajú na dámske kostýmy, pre dospievajúce dievčatá vo veku 10 a viac rokov bude k dispozícii veľa verzií tradične sexy kostýmov „PG“.

Kostýmy navrhnuté pre teplo

Výrobcovia kostýmov Halloween v slnečnej Kalifornii určite nevynechali stredozápadné vlkodlaky a škriatkovia, ktorí musia znášať jesenné chladenie kostí. Niekoľko spoločností navrhlo kostýmy pre monštrá, opice, mačky a myši, ktoré sú zamerané na udržanie teplých trikov alebo treatrov s umelými kožušinovými rukávmi a legínkami. Ideálna alternatíva k pokrytiu vášho kostýmu silným a objemným plášťom.

Najpredávanejšie Halloween dekorácie

Niektoré strašidelné filmové monštrá nikdy nevychádzajú z módy. Tento rok 2011 nájdu zákazníci Halloweenu obvyklé odrody halloweenskych dekorácií podľa vzoru známych fiktívnych sériových vrahov ako Michael Myers, Jason a Freddy Kruger. Trochu nováčik na Halloweenskej hororovej scéne očakáva veľa strašidelných maskovaných darebákov trojkolky zo série „SAW“. A samozrejme, žiadna strašidelná scéna nie je kompletná bez starostlivo skonštruovanej scény a žiadna scéna bez zločinu nie je úplná bez policajnej pásky.

Jednou z najpredávanejších položiek v minulom roku bola policajná páska typu „over-the-counter“ s nápismi ako „vstúpiť na vlastné riziko“ alebo „čerstvé orgány“. Očakáva sa, že ako vždy sa aj po tejto halloweenskej sezóne opäť objavia populárne krvavé obrusy a okenné krúžky.