post

Teraz, keď je leto takmer u konca, je čas začať skúmať strašidelné kostýmy Halloween. Halloween vám dáva licenciu na rozpútanie vašej fantázie a na prípravu najstrašidelnejších kostýmov Halloween. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu iskriť vašu kreativitu.

Film Monštrá


Mnoho dnešných najznámejších filmových monštier je skvelým zdrojom strašidelných nápadov na kostýmy Halloween, pretože v skutočnosti nevyžadujú komplikovaný make-up alebo kostýmy. Napríklad, ak sa chcete obliecť ako Jasona, maskovaného vraha z piatkového 13. filmu, jednoducho na ňom noste hokejovú masku a postriekajte na ňu nejaké červené sfarbenie potravín ako falošnú krv, noste tmavé nohavice a košeľu s hrachovou zelenou bundou, potom vyplňte oblečenie s prop mačetou, nosiť kostým jeptiška.

Kostým Michaela Myersa z filmovej série Halloween je ešte jednoduchší, vyžaduje iba prázdnu bielu masku a tmavú kombinézu plus podperný nôž; striedavo namiesto masky môžete maľovať svoju tvár bielou mastnou farbou (vrátane uší), potom pomocou čiernej mazacej ceruzky namaľovať tmavé kruhy okolo očí, aby ste simulovali očné otvory.

Klasické príšery.

Tradičné príšery, ako sú upíri, vlkolaci a zombie, sú tiež obľúbenými kostýmmi Halloweenu. Napríklad, ak chcete byť upírom, všetko, čo musíte urobiť, je mať na sebe pár falošných tesákov a potom pridať dva krvné prúdy tečúce z rohov úst, akoby ste práve kŕmili.

Kostým zombie je ešte jednoduchší, pretože stačí iba namaľovať tvár a potom použiť očný tieň, aby vaše oči vyzerali potopené. Ak chcete vytvoriť kostým vlkodlaka, naneste na tvár a ruky tmavo hnedý make-up a potom do tváre a na ruky pridajte falošnú kožušinu; môžete dokonca pridať falošnú kožušinu na obočie.

Obete násilných úmrtí.

Tieto obete sú originálne kostýmy Halloween, vďaka ktorým budete hovoriť o budúcej Halloweenskej párty. Aby ste sa stali jednou z týchto obetí, musíte len vytvoriť základný zombie krémovo bieleho základu, ktorý simuluje bledosť podobnú smrti, a potom pridať doplnky, ktoré navrhnú spôsob smrti.

Napríklad, aby ste sa stali obeťou zavesenia, môžete nosiť okolo krku slučku a pod ňu pridať modré podliatiny. Strašidelné kostýmy Halloweenu sú samovraždou, ktorá ich porezala na zápästiach, vrátane falošnej krvi okolo zápästí, aby sa navrhli rezy, a pridaním krvných pruhov do rúk navrhli menšie rezy.